Terminarz spotkań

Autor: Redakcja Budowlani

Terminarz spotkań

Do końca rundy rewanżowej zostały zaledwie cztery spotkania. Sprawdźmy, z kim i kiedy zagrają Grot Budowlane Łódź.

W 19. kolejce TAURON Ligi, podopieczne Macieja Biernata zagrają na wyjeździe z #VolleyWrocław. W pierwszej rundzie po tie-breaku wygrały wrocławianki, a najlepszą siatkarką meczu została libero gości - Magdalena Sad. Obecnie nasze rywalki sklasyfikowane są na siódmym miejscu w tabeli. Spotkanie z #VolleyWrocław odbędzie się już w najbliższą środę 8 marca o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport.

Następnie Grot Budowlane Łódź czeka rewanż z wicemistrzyniami Polski. W łódzkiej Sport Arenie niebiesko-biało-czerwone zmierzą się z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów. W tym sezonie to rzeszowianki zakończyły mecz na swoją korzyść. W hali Podpromie wygrały 3:1, a MVP spotkania została Jelena Blagojević. Mecz z Developresem zaplanowano na 18 marca. Pierwszy gwizdek zabrzmi o 17:30. Transmisja w Polsacie Sport.

W przedostatniej kolejce TAURON Ligi, Grot Budowlane Łódź zagrają z beniaminkiem Roleski Grupa Azoty Tarnów. W pierwszym meczu obu zespołów, tarnowianki doprowadziły do tie-breaka. Jednak w piątym secie to siatkarki prowadzone przez Macieja Biernata mogły cieszyć się ze zwycięstwa. Statuetkę dla MVP spotkania otrzymała Melis Durul, która zdobyła aż 29 punktów. Z powodu braku hali w Tarnowie, mecz odbędzie się w Łodzi 24 marca o 17:30. Transmisja w Polsacie Sport.

W 22. kolejce, kończącej fazę zasadniczą TAURON Ligi, niebiesko-biało-czerwone zmierzą się z łksiankami. Tym razem gospodyniami meczu będą Grot Budowlane. W pierwszych w tym sezonie siatkarskich derbach Łodzi lepszy był ŁKS. Choć Budowlane postawiły opór to spotkanie zakończyło się zwycięstwem rywalek 3:0. Teraz liczymy na rewanż! Datę spotkania poznamy wkrótce.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni