Turniejowe i sparingowe plany Grot Budowlanych Łódź

Autor: Redakcja Budowlani

Turniejowe i sparingowe plany Grot Budowlanych Łódź

Turniej plażowy PreZero Grand Prix już za nami. Pora na kolejne przedsezonowe sprawdziany Grot Budowlanych Łódź. Tym razem już na parkiecie, a nie na piasku weźmiemy udział w dwóch memoriałach i rozegramy kilka sparingów.

Turniej plażowy PreZero Grand Prix już za nami. Pora na kolejne przedsezonowe sprawdziany Grot Budowlanych Łódź. Tym razem już na parkiecie, a nie na piasku weźmiemy udział w dwóch memoriałach i rozegramy kilka sparingów.

Memoriały

W dniach 3-5 września w Legionowie w hali przy ulicy Chrobrego 50b rozegrany zostanie Memoriał Jerzego Góreckiego 2021. Prócz naszego zespołu, udział w turnieju wezmą: IŁ Capital Legionovia Legionowo, ŁKS Commercecon Łódź, Dresdner S.C., S.C. Potsdam oraz Eczacibasi Stambuł.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A: Grot Budowlani Łódź, S.C. Potsdam, ŁKS Commcercecon Łódź. Grupa B: IŁ Capital Legionovia Legionowo, Dresdner S.C., Eczacibasi Stambuł.

Pierwszy mecz w ramach tego memoriału rozegramy z ŁKS Commercecon Łódź już 2 września w łódzkiej Sport Arenie.

Memoriał jest poświęcony pamięci Jerzego Góreckiego, który był przez wiele lat prezesem i sponsorem zespołu z Legionowa. Pan Jerzy całym sercem kochał siatkówkę. Pomimo ciężkiej choroby bywał na meczach swojego ukochanego klubu. Jerzy Górecki zmarł 19 lipca 2015 roku po ciężkiej chorobie.

 

14-15 września weźmiemy udział w Memoriale Grzegorza Morawskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Mława i Klub Sportowy Zawkrze Mława. Rozgrywany w formule pucharowej turniej odbędzie się w Mławskiej Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 33a. W dwudniowych zmaganiach prócz Grot Budowlanych Łódź swój udział potwierdzili IŁ Capital Legionovia Legionowo, ŁKS Commercecon Łódź oraz NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Memoriał ten jest poświęcony pamięci Grzegorza Morawskiego, który zmarł w 2020 roku. Był on prezesem klubu sportowego Zawkrze Mława, członkiem Rady Sportu Miasta Mława oraz Mławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Pan Grzegorz był pasjonatem siatkówki, kibicem, zasłużonym działaczem sportowym i społecznym.

Sparingi

19 września w Łodzi, w Sport Arenie rozegramy sparing z IŁ Capital Legionovia Legionowo.

To jednak nie koniec przedsezonowych testów. – Poza udziałem w dwóch memoriałach oraz zaplanowanym sparingiem z drużyną, z Legionowa, chcemy rozegrać jeszcze dwa sparingi. Jeden z Energa MKS Kalisz oraz drugi z ŁKS Commercecon Łódź. Kiedy i gdzie, to wszystko jest jeszcze ustalane – dodaje prezes Marcin Chudzik.

 

Wkrótce poinformujemy o godzinach poszczególnych spotkań oraz o tym, czy będzie mogła w nich wziąć udział publiczność.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni