Autor: Redakcja Budowlani

Tym razem musi się udać!

 
Tegoroczna Liga Mistrzyń CEV rozgrywana jest w niesamowitym tempie. Już jutro o godzinie 20.30 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi zawodniczki miejscowej Organiki Budowlanych staną przed szansą zrewanżowania się drużynie VK Modřanská Prostějov za czwartkową porażkę w 3. kolejce rozgrywek.

 

Po pierwszym meczu tych drużyn w szeregach łodzianek pozostał spory niedosyt. Siatkarki są żądne rewanżu. Kibice klubu też niewątpliwie liczą na dużo lepszy występ swojej drużyny w kolejnym pojedynku. Już na pomeczowej konferencji prasowej w Czechach trener Popik stwierdził, że „jeśli Organika chce pokonać Prostejov u siebie, musi zagrać dużo lepiej w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła”.

 

Dlatego tak ważne jest by na wtorkowym meczu drużyna z Łodzi czuła wsparcie swoich kibiców. Od czwartku w sprzedaży są już bilety na to spotkanie (normalny w cenie 25zł i ulgowy 15zł). Lokalne grupy zorganizowane mogą kupować bilety grupowe w cenie 5zł za osobę (uczniowie oraz opiekunowie) - w sprawie grup zorganizowanych należy kontaktować się mailowo: klub@budowlanilodz.pl

Na najbliższy mecz Ligi Mistrzyń przygotowano też specjalną ofertę studencką. Każdy student po okazaniu legitymacji studenckiej będzie miał możliwość zakupu biletu studenckiego za jedyne 10zł. Jest to niepowtarzalna okazja by w takiej cenie obejrzeć europejską siatkówkę na najwyższym poziomie, a żywiołowe wsparcie studentów i młodzieży powinno mobilizująco wpłynąć na postawę dziewczyn.

Na mecze Ligi Mistrzyń rozgrywane w Hali Sportowej obowiązują również karnety całosezonowe.

 

Zawodniczki i władze klubu liczą, że fani drużyny będą w stanie w znacznym stopniu wypełnić liczącą 7000 miejsc halę. Łódzkie siatkarki przy takim wsparciu na pewno dadzą z siebie wszystko.

 

To może być historyczne wydarzenie dla naszego klubu i każdy prawdziwy kibic powinien wziąć nim udział. Bądźmy we ten wtorek razem z naszymi zawodniczkami i pomóżmy im odnieść pierwsze zwycięstwo na międzynarodowej arenie!

 

Marcin Olczyk

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni