Unikalny prezent dla posiadaczy karnetów

Autor: Redakcja Budowlani

Unikalny prezent dla posiadaczy karnetów

Prezent ten otrzyma 100 pierwszych osób, które nabędą (lub już nabyły) karnet na sezon 2010/2011
W związku ze zbliżającym się sezonem rozgrywek, Organika Budowlani Łódź przygotowała dla swoich najwierniejszych kibiców unikalny prezent - plakat ze zdjęciem drużynowym, podpisany przez wszystkie zawodniczki.

Prezent ten otrzyma 100 pierwszych osób, które nabędą (lub już nabyły) karnet na sezon 2010/2011

 
Karnet - cena 250 zł (150zł ulgowy) obejmuje:
  • Wszystkie mecze sezonu zasadniczego PlusLigi (9 meczów)
  • Mecze Play off PlusLigi (w ubiegłym sezonie 6 meczów)
  • Mecze Pucharu Polski (1 mecz)
  • Mecze grupowe Ligi Mistrzyń rozgrywane w Hali Sportowej (2 mecze)
  • Mecze turnieju Organika Cup (3 mecze)
Łączna wartość biletów w ramach karnetu według cennika: 330 zł
 
Oszczędzasz: 80 zł
 
Dodatkowe korzyści wynikające z faktu posiadania karnetu:
  • Najlepsze miejsca na hali przypadają posiadaczom karnetu (kupując karnet masz możliwość wyboru miejsca, które będzie Ci przypisane)

Z uwagi na uczestnictwo naszych zawodniczek w siatkarskich Mistrzostwach Świata, plakaty będą do odbioru w klubie w drugiej połowie listopada. O dokładnym terminie powiadomimy wszystkich zainteresowanych.

 

Cieszymy się, że po ubiegłorocznych sukcesach będziemy mogli zapewnić Łodzi jeszcze więcej siatkarskich emocji na najwyższym poziomie. Drużyna przed nowym sezonem została wzmocniona i wierzymy, że dzięki temu będziemy rywalizowali o najwyższe cele w polskiej siatkówce. Poza ciągłym rozwojem sportowym koncentrujemy się również na rozwoju organizacyjnym. W nowym sezonie drużyna będzie występowała w łódzkiej Hali Sportowej, jesteśmy przekonani, że wraz z naszymi fanami będziemy tworzyli tam niezapomniane siatkarskie spektakle. Specjalnie dla naszych kibiców przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę karnetów. Karnet pozwala obejrzeć wszystkie mecze ligowe (w tym play-off), 1 mecz Pucharu Polski, 2 mecze CEV Champions League oraz wszystkie mecze Turnieju Organika Cup. Co więcej, kibic posiadający karnet ma prawo wybrać sobie stałe miejsce, na trybunach o najlepszej widoczności. Dodatkowo 100 pierwszych kibiców, którzy nabędą karnety otrzyma od klubu limitowany prezent - Duży plakat ze zdjęciem drużyny i odręcznymi autografami wszystkich zawodniczek.

Oferujemy 2 rodzaje karnetów - normalne w cenie 250 zł oraz ulgowe w cenie 150zł. Karnety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom, osobom niepełnosprawnym oraz emerytom i rencistom.

Karnety można nabywać w naszym nowym biurze w Hali Sportowej przy ul. Ks. Ignacego Skorupki 21 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. - Marcin Chudzik - Prezes Zarządu Organiki Budowlanych Łódź

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni