VII Festiwal Lawendy organizowany przez naszego partnera i sponsora Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy

Autor: Redakcja Budowlani

VII Festiwal Lawendy organizowany przez naszego partnera i sponsora Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy

25 lipca 2020 r. w godzinach od 10.00 do 18.00 serdecznie zapraszamy przed Hotel Lawendowe Termy w Uniejowie (ul. Apb. Jakuba Świnki 10), gdzie nasz partner i sponsor zorganizuje VII Festiwal Lawendy!

25 lipca 2020 r. w godzinach od 10.00 do 18.00 serdecznie zapraszamy przed Hotel Lawendowe Termy w Uniejowie (ul. Apb. Jakuba Świnki 10), gdzie nasz partner i sponsor zorganizuje VII Festiwal Lawendy!

Czterogwiazdkowy Hotel Medical SPA Lawendowe Termy, którego ogród zdobi 4 tysiące lawendowych nasadzeń w dniu 25 lipca od godziny 10:00 zaprasza wszystkich miłośników lawendy do udziału w ogólnopolskim wydarzeniu, na którym to będą mogli zakupić nie tylko sadzonki lawendy, ale również  lawendowe rękodzieło – woreczki i lale zapachowe, świece, kosmetyki naturalne oparte na lawendzie, fusetki czy kule kąpielowe i mydełka. Plantatorzy lawendy poza rękodziełem zaoferują również przepyszne miody z lawendą, konfitury, soki, lemoniady oraz nalewki. 

W programie zaplanowano warsztaty florystyczne, rokrocznie cieszące się dużym powodzeniem oraz wyjątkowe warsztaty antystresowe i motywacyjne.

W strefie gastronomicznej odbędzie się Live Cooking Urszuli Czyżak – Szefa Kuchni Lawendowych Term, która zaprezentuje możliwości lawendy wykorzystywanej w kuchni oraz zdradzi swoje autorskie przepisy. Oprócz dań przygotowywanych podczas Live Cookingu skosztować będzie można również sera z lawendą, miodu lawendowego czy piwa lawendowe.

Podczas festiwalu odbędą się koncerty muzyczne, mi.in zespół Club de Paris, prezentujący utwory należące do gatunku gypsy jazz, który rozwinął się w latach trzydziestych dwudziestego wieku we Francji.

Głodnych sztuki odwiedzających, organizatorzy zapraszają do stoiska lokalnej artystki Julity Polipowskiej, która podczas festiwalu będzie tworzyć małe dzieła o tematyce lawendy oraz prowadzić warsztaty plastyczne dla dzieci. 

Dostępna będzie również strefa dla najmłodszych, gdzie prowadzone będą animacje i warsztaty dla dzieci rozwijające kreatywność i pomysłowość dziecka.

Festiwal rozpoczniemy chwilą relaksu i uważności ćwicząc jogę na trawie o godzinie 10.30 – to idealne rozpoczęcie dnia. Z uwagi na ogromne zainteresowanie, wyjątkowo podczas tegorocznego Festiwalu zaplanowaliśmy drugie zajęcia o godzinach popołudniowych – prosimy jedynie o zabranie karimat.

Podczas Festiwalu będzie dostępne plenerowe, lawendowe SPA.

Do wykonywanych zabiegów użyta będzie lokalna lawenda, która ma wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne oraz lecznicze.

Idealnym zwieńczeniem Festiwalu jest coroczny konkurs na najbardziej lawendowy strój, którego wyniki oraz nagroda zostaną ogłoszone i wręczone podczas Festiwalu.

Zachęcamy do śledzenia profili społecznościowych należąych do organizatora, na których ukarzą się szczegółowe informacje oraz konkursy.

 

 

Zapraszamy do udziału w najbardziej lawendowym wydarzeniu!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni