W niedzielę gramy z mistrzyniami Polski!

Autor: Redakcja Budowlani

W niedzielę gramy z mistrzyniami Polski!

Do końca fazy zasadniczej pozostały zaledwie trzy kolejki Orlen Ligi. W ramach 24. Grot Budowlani Łódź już w niedzielę podejmą mistrzynie Polski, Chemik Police. Początek spotkania o godzinie 14:45, a transmisja w Polsacie Sport.

Do końca fazy zasadniczej pozostały zaledwie trzy kolejki Orlen Ligi. W ramach 24. Grot Budowlani Łódź już w niedzielę podejmą mistrzynie Polski, Chemik Police. Początek spotkania o godzinie 14:45, a transmisja w Polsacie Sport.

W sezonie 2016/2017 do starć obu zespołów doszło dwukrotnie. Dwa mecze zakończyły się zwycięstwem policzanek 3:0. Pierwszy, w ramach Orlen Ligi rozgrywany w hali Azoty w Szczecinie, gdzie najlepszą zawodniczką została Katarzyna Zaroślińska, atakująca Chemika. Drugi w finale Pucharu Polski również zakończył się przegraną Budowlanych, które po pięciosetowym, półfinałowym pojedynku z Impelem Wrocław były bardzo zmęczone i nawiązały walkę z liderkami Orlen Ligi jedynie w pierwszej partii.

W tabeli bez zmian. Chemik Police z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce. Drugie są wrocławianki, mające na swoim koncie 56 punktów. Nasz zespół plasuje się na trzeciej pozycji z dorobkiem 53 punktów. W klasyfikacji indywidualnej prowadzonej przez Orlen Ligę, na ataku nieprzerwanie króluje Kaja Grobelna, a na przyjęciu Heike Beier. Kapitan zespołu, Sylwia Pycia zajmuje drugie miejsce wśród środkowych.

Podczas meczu z mistrzyniami Polski nie zabraknie atrakcji dla naszych najmłodszych kibiców. Po raz kolejny będzie utworzona Strefa Małego Kibica wspólnie ze Strefą Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. – „Fikołkowo".

Przed i w trakcie meczu na korytarzu Atlas Areny znajdować się będą stanowiska Fundacji DKMS. Kibice w wieku 18-55 lat będą mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Zapisanie się nie trwa długo. Cały proces polega na: przeprowadzeniu wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza oraz pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. Poświęcając kilka minut można uratować życie osobom cierpiącym na nowotwory krwi.

Zarówno na mecz z Chemikiem Police, jak i na rewanżowe spotkanie Pucharu Cev z Galatasaray Stambuł bilety można kupić w niedzielę przed meczem w kasie przy wejściu nr 1.  Natomiast od poniedziałku do piątku w biurze klubu w hali Atlas Arena na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44 w godz. 9-14.

Ceny biletów:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 r. życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. 

 

Emilia Rybińska 

Zdjęcie Katarzyna Kozłowska 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni