W piątek gramy w Atlas Arenie

Autor: Redakcja Budowlani

W piątek gramy w Atlas Arenie

Już w piątek, 15-go grudnia zawodniczki Grot Budowlanych Łódź podejmą KS Pałac Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 18. Będzie to ostatnie spotkanie Budowlanych w Lidze Siatkówki Kobiet w 2017 roku.

Już w piątek, 15-go grudnia zawodniczki Grot Budowlanych Łódź podejmą KS Pałac Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 18. Będzie to ostatnie spotkanie Budowlanych w Lidze Siatkówki Kobiet w 2017 roku.

Po porażce w Derbach Łodzi, podopieczne Błażej Krzyształowicza na wyjeździe pewnie, w trzech setach pokonały MKS Dąbrowę Górniczą. Z kolei rywalki, przegrały z zespołem Enea PTPS Piła 1:3.

Po dziewięciu kolejkach i jednej rozegranej awansem między ŁKS-em a Budowlanymi, na czele tabeli znajdują się siatkarki Michała Maška. ŁKS Commercecon Łódź ma cztery punkty przewagi nad drugim – Chemikiem Police (23 punkty). Nasze zawodniczki z dorobkiem 21 oczek, plasują się na trzeciej pozycji. Czwarty jest Developres SkyRes Rzeszów (20 punktów). Bydgoszczanki zajmują dziewiąte miejsce. Na swoim koncie mają 3 zwycięstwa i 6 porażek.

Warto podkreślić, że nasze siatkarki, mimo trzech przegranych spotkań są wysoko sklasyfikowane w indywidualnych rankingach. W klasyfikacji najlepszych przyjmujących pierwsze miejsce zajmuje nasza libero, Agata Witkowska (57,69%), a trzecia jest przyjmująca, Martyna Grajber (56,96%). Atakująca Grot Budowlanych Łódź, Kaja Grobelna zamyka piątkę najlepiej atakujących oraz punktujących zawodniczek. Kaja na swoim koncie ma także najwięcej, obok Stefany Veljković statuetek MVP (3). W rankingu zagrywających drugie miejsce należy do Martyny Grajber (14 punktów). W zestawieniu najlepszych blokujących trzecia jest Agnieszka Kąkolewska (36 punktów), a piąta Gabriela Polańska (33 punkty).

Czy siatkarki Grot Budowlanych Łódź zapiszą na swoim koncie kolejne trzy punkty? Czy zawodniczki prowadzone przez Piotra Makowskiego powalczą z naszą drużyną? Odpowiedź poznamy już w piątek. Startujemy o godz.18.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do wspólnego kibicowania i wspierania naszego zespołu!

 

Bilety i karnety można nabywać w biurze klubu w hali Atlas Arena, mieszczącego się na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44 w godz. 9 – 14 od poniedziałku do piątku (telefon 782 997 053) lub godzinę przed spotkaniem w kasie przy wejściu głównym.

Ceny biletów:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

Karnet normalny – 160 zł

Karnet ulgowy – 100 zł

 

Emilia Rybińska 

Zdjęcie Katarzyna Kozłowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni