W poniedziałek gramy przed własną publicznością

Autor: Redakcja Budowlani

W poniedziałek gramy przed własną publicznością

W poniedziałek, piątego marca zagramy przed własną publicznością. W ramach 20. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet podejmiemy Impel Wrocław. Startujemy w łódzkiej Atlas Arenie, o godzinie 18.

W poniedziałek, piątego marca zagramy przed własną publicznością. W ramach 20. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet podejmiemy Impel Wrocław. Startujemy w łódzkiej Atlas Arenie, o godzinie 18.

We wtorek Grot Budowlane Łódź rozegrały ostatni pojedynek w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzyń. Na wyjeździe nasz zespół zmierzył się drużyną Dynamo Moskwa. Pojedynek zakończył się zwycięstwem gospodyń 3:0. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza rywalizowały w grupie D, obok obecnie najlepszych żeńskich zespołów na świecie. Rywalkami łodzianek były siatkarki VakifBanku Stambuł, Galatasaray Stambuł oraz Dynamo Moskwa. Grot Budowlane nie wygrały żadnego spotkania, jednak zdobyły cenne doświadczenie, które mamy nadzieję - przełoży się na rozgrywki ligowe.

W poprzedniej kolejce LSK, Grot Budowlane Łódź po zaciętym i pełnym emocji spotkaniu w Muszynie, przegrały 2:3. Również wrocławianki uległy Developresowi SkyRes Rzeszów 1:3.

Obecnie w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet na pierwszym miejscu sklasyfikowany jest Chemik Police (51 pkt). Z czteropunktową stratą do lidera, drugi jest ŁKS Commercecon Łódź. Na najniższym stopniu podium plasuje się Developres SkyRes Rzeszów (44 pkt). Nasze zawodniczki mają na swoim koncie 37 punktów i są czwarte. Impel Wrocław zajmuje dziesiątą pozycję (21 pkt).

Wszystkich sympatyków siatkówki oraz Grot Budowlanych Łódź zapraszamy na poniedziałkowe spotkanie!

O naszych najmłodszych kibiców zadba sala zabaw Fiku Miku. Na płycie, przy boisku będzie utworzona strefa z animacjami dla dzieci. A na parkiecie, w przerwach między setami, będą mogli Państwo zobaczyć układy taneczne grupy Czarne Stopy!

 

Bilety można nabywać w biurze klubu w hali Atlas Arena, mieszczącym się na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godz. 9 - 14 od poniedziałku do piątku (telefon 782 997 053) lub godzinę przed spotkaniem w kasie przy wejściu głównym.

Ceny biletów:

Normalny - 20 zł

Ulgowy - 12 zł

 

Emilia Rybińska 

Zdjęcie: Katarzyna Kozłowska

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni