W sobotę gramy z Rzeszowem

Autor: Redakcja Budowlani

W sobotę gramy z Rzeszowem

W sobotę, 10 listopada w łódzkiej Sport Arenie podejmiemy Developres SkyRes Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w ramach 2. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Początek meczu o godzinie 17:00.

W sobotę, 10 listopada w łódzkiej Sport Arenie podejmiemy Developres SkyRes Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w ramach 2. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Początek meczu o godzinie 17:00.

Podopieczne Błażeja Krzyształowicza mają za sobą już pięć wygranych spotkań. Sezon rozpoczęły od pokonania Chemika Police w Superpucharze Polski im. Andrzeja Niemczyka. W eliminacjach do Ligi Mistrzyń, Budowlane wyeliminowały w drugiej rundzie pięciokrotnego mistrza Węgier, Bekescsabai Röplabda SE. Do fazy grupowej LM brakuje im już tylko jednego zwycięstwa nad francuską Miluzą. W międzyczasie nasze zawodniczki rozpoczęły zmagania na krajowym parkiecie. W pierwszym meczu ligowym pokonały na wyjeździe zespół z Piły 3:1. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana libero, Maria Stenzel.

Jutro przed własną publicznością zmierzymy się z Developresem SkryRes Rzeszów. Rzeszowianki pierwszy mecz w lidze rozegrały z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Na Podpromiu lepsze okazały się gospodynie, które wygrały 3:0, do 28, 13 i 18 punktów, a MVP meczu została przyjmująca, Jelena Blagojević. 

Na koniec ubiegłego sezonu, to Grot Budowlani Łódź pokonali drużynę z Rzeszowa w walce o trzecie miejsce w LSK.  Przed startem sezonu, nasz zespół zmierzył się z Developresem podczas turnieju w Szamotułach. Wówczas lepsze okazały się nasze rywalki, które wygrały 3:1.

- Na mecz z Rzeszowem wyjdziemy bardzo zmotywowane. Na pewno będziemy chciały podtrzymać naszą dobrą passę i wygrać kolejny mecz. Miałyśmy już okazję zagrać z naszymi rywalkami na turnieju towarzyskim więc wiemy, czego możemy spodziewać się po tym zespole - powiedziała nasza przyjmująca, Julia Twardowska.

W sobotę przed rozpoczęciem spotkania zostanie odśpiewany hymn Polski, którym wspólnie uczcimy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W przerwach wystąpi zespół taneczny "Czarne Stopy".

 

Zapraszamy do wspierania naszej drużyny!

 

Bilety można nabyć w biurze klubu w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, w godzinach 10-14. (Jeśli chcieliby Państwo zakupić karnety/bilety w godzinach 16-18 to prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 782 997 053).

Bilety:

30 zł (przy płycie boiska)

20 zł (górne trybuny)

Karnety:

200 zł (przy płycie boiska)

150 zł (górne trybuny)

Przy zakupie biletów przysługuje 50% zniżki dla emerytów, rencistów, uczniów oraz studentów.

 

Emilia Rybińska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni