W Sport Arenie z wicemistrzyniami Polski

Autor: Redakcja Budowlani

W Sport Arenie z wicemistrzyniami Polski

Przed Grot Budowlanymi Łódź domowy mecz, w którym podejmą w łódzkiej Sport Arenie aktualne wicemistrzynie kraju - Developres BELLA DOLINA Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 marca o 17:30. Mecz będzie transmitowany w telewizji Polsat Sport.

W poprzedniej kolejce TAURON Ligi, Grot Budowlane pokonały na wyjeździe #VolleyWrocław 3:1, a najlepszą zawodniczką została kapitan zespołu Monika Fedusio. Fedi zapisała na swoim koncie 24 punkty.  Nasze rywalki rozstrzygnęły mecz z UNI Opole na swoją korzyść dopiero w tie-breaku. Zdecydowanie najskuteczniejszą i najlepszą siatkarką pojedynku była Ann Kalandadze, który zdobyła aż 33 punkty.

Pierwsze starcie niebiesko-biało-czerwonych z rzeszowiankami zakończyło się zwycięstwem 3:1 podopiecznych Stephana Antigi, a statuetka MVP powędrowała do Jeleny Blagojević.

Developres zajmuje drugie miejsce w tabeli z trzema punktami straty do obecnych liderek TAURON Ligi. Grot Budowlane sklasyfikowane są na szóstym miejscu, tracąc do kaliszanek również trzy punkty. O tym, kto zajmie piątą lokatę zadecydują trzy ostatnie mecze fazy zasadniczej.

Razem po zwycięstwo!

Bilety dostępna na kupbilet.pl oraz w dniu meczu w kasie hali od godziny 16:30.
 


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni