Weronika Sobiczewska: To będzie spotkanie o podwójnym ładunku emocjonalnym

Autor: Redakcja Budowlani

Weronika Sobiczewska: To będzie spotkanie o podwójnym ładunku emocjonalnym

Poniedziałkowy mecz z ŁKS Commercecon Łódź nie będzie debiutem derbowym dla Weroniki Sobiczewskiej, która tym razem wystąpi po drugiej stronie siatki w barwach Grot Budowlanych Łódź. Sprawdź, co przed spotkaniem powiedziała nowa atakująca niebiesko-biało-czerwonych.

- Nadchodzący mecz inauguracyjny będzie spotkaniem o podwójnym ładunku emocjonalnym, ponieważ na pierwszy ogień zmierzymy się z ŁKS-em. Jak już miałam okazję się przekonać, derby to prawdziwe święto łódzkiej siatkówki, podczas którego panuje niesamowita atmosfera. Zapewne nie będzie to łatwe spotkanie ale wiem, że solidnie przepracowałyśmy cały okres przygotowawczy i jesteśmy gotowe pokazać to na parkiecie. Mam również nadzieję, że kibice tak samo jak my są spragnieni sportowych emocji i wypełnią hale po brzegi. Do zobaczenia! - Weronika Sobiczewska. 

 

 
 

WYDARZENIE MECZOWE

Bilety w cenie 25 zł (bez podziału na normalne i ulgowe) dostępne będą w biurze klubu w godzinach 10:00-14:00 oraz w dniu meczu w kasie przy wejściu głównym od 16:30.

Bilety dla kibiców ŁKS (trybuna A) będą dystrybuowane przez ŁKS Commercecon Łódź. 

Na derby, których organizatorem są Grot Budowlani Łódź obowiązują także kartnety. 

150 zł – karnet ulgowy (Karnet ulgowy przysługuje uczniom, emerytom oraz rencistom.)

250 zł - karnet normalny

Jak kupić?

Karnety można zakupić przed każdym meczem w kasie przy wejściu głównym, online KupBilet.pl oraz stacjonarnie, w biurze naszego klubu, w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do godz. 14:00.

Dzieci do szóstego roku życia wchodzą za darmo.

 

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni