Wraca Krystian Pachliński! 

Autor: Redakcja Budowlani

Wraca Krystian Pachliński! 

Po sezonie spędzonym w Fenerbahce Opet Stambuł u boku Stefano Lavariniego, zakończonym złotym medalem ligi tureckiej, do sztabu szkoleniowego Grot Budowlanych Łódź powraca Krystian Pachliński. 

To będzie trzeci sezon dla Krystiana w roli asystenta trenera naszego zespołu. Wcześniej rolę tę piastował od sezonu 2021/22. Wówczas zdobył z Budowlanymi brązowy medal TAURON Ligi i został powołany do reprezentacji Polski kobiet, w której do dzisiaj jest asystentem włoskiego szkoleniowca. 

- Bardzo się cieszę na myśl, że ponownie się zobaczymy w barwach Budowlanych. Jest to miejsce dla mnie wyjątkowe, tym bardziej nie mogę się doczekać powrotu do Sport Areny. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będziemy mieć wiele powodów do radości i wspólnie zrobimy kolejny, duży krok naprzód - powiedział Krystian Pachliński

- Cieszę się, że w roli asystenta Macieja Biernata ponownie zobaczymy Krystiana Pachlińskiego. Przez miniony sezon Krystian z pewnością rozwinął się i nabrał doświadczenia w jednej z najsilniejszych drużyn w Europie jakim jest Fenerbahce. Wierzę, że wniesie wiele do naszej drużyny - powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu.


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni