Wracamy na ligowy parkiet

Autor: Redakcja Budowlani

Wracamy na ligowy parkiet

Kibice niebiesko-biało-czerwonych będą mieli okazję ponownie dopingować Grot Budowlane Łódź, które już w piątek o 17:30  zagrają w łódzkiej Sport Arenie. Tym razem w TAURON Lidze, w ramach 15. kolejki zmierzą się z UNI Opolem.

To nie jest pierwsze spotkanie obu drużyn w obecnym sezonie. Nasz zespół z opolankami rozegrał dwa tie-breaki, które zakończył na swoją korzyść. Najpierw w 1/8 TAURON Pucharu Polski. Wówczas najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Monika Fedusio. Następnie w 4. kolejce TAURON Ligi. Po tym spotkaniu wyróżniono Justynę Łysiak.

Podopieczne Macieja Biernata podbudowane ostatnimi zwycięstwami w Pucharze CEV liczą na utrzymanie zwycięskiej passy z europejskich pucharów. - To na pewno będzie wymagające spotkanie. Środek tabeli jest dość ciasny. Między zespołami są małe różnice punktowe. To też będzie bardzo ważny mecz dla nas. One będą chciały się zrewanżować a my zrobimy wszystko by nie dopuścić do porażki. Czeka nas zacięty mecz. Mam nadzieję, że na naszą korzyść - mówi Julia Kąkol.

W tabeli TAURON Ligi, nasze rywalki zajmują ostatnie miejsce. UNI Opole po 13. kolejkach zapisało zapisało na swoim koncie 10 punktów (3 zwycięstwa i 10 porażek). Grot Budowlane Łódź z 14 punktami sklasyfikowane są na 6. pozycji (5 zwycięstw i 7 porażek).


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni