Wybierz Sportowca Roku 2012!

Autor: Redakcja Budowlani

Wybierz Sportowca Roku 2012!

 

 

Dziennik Łódzki rozpoczął 42. Plebiscyt na Sportowca Roku 2012. W tegorocznym konkursie o ten zaszczytny tytuł przyznawany przez kibiców rywalizuje 54 sportowców, a wśród nich trzy nasze siatkarki: Agata Durajczyk, Sylwia Pycia oraz Courtney Thompson.

Aby zagłosować na Sportowca Roku, należy na numer 72355 przesyłać SMS-y o treści SPORTOWIEC.(numer kandydata), np. SPORTOWIEC.3 lub SPORTOWIEC.35. Numer kandydata oznacza jego numer na liście. W jednym SMS-ie można wskazać jednego kandydata. Koszt SMS-a wynosi 2 zł netto (2,46 zł z VAT). Każdy kto odda głos, dostanie zwrotnego SMS-a z kodem do darmowego e-wydania "Dziennika Łódzkiego".  Za każdego SMS-a, sportowiec otrzymuje 10 punktów.

 

Agata Durajczyk SMSpod nr 72355 o treści SPORTOWIEC.15

Sylwia Pycia SMS pod nr 72355 o treści SPORTOWIEC.37

Courtney Thompson SMS pod nr 72355 o treści SPORTOWIEC.43

 

Można też głosować za pośrednictwem kuponów. Kupon trzeba wyciąć z gazety (liczą się tylko oryginalne kupony), wypełnić (nie jest konieczne wypisanie 10 nazwisk, może być jedno) i dostarczyć pocztą lub osobiście do siedziby "Dziennika Łódzkiego" (90-532 Łódź, ul. Skorupki 17/19). Kupony drukować będziemy do 31 stycznia 2013 r. 

W głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, który zostaną doręczone do organizatora najpóźniej 31 stycznia 2013 do godz. 12. Kandydat wpisany na pierwszym miejscu otrzymuje 10 punktów, każdy kolejny o jeden punkt mniej od poprzedniego. Na kuponach można wpisywać nazwiska dowolnychsportowców, niekoniecznie tylko tych z listy. 

Liczbę punktów z SMS-ów poznawać będziemy na bieżąco, punkty z kuponów, zliczane będą z pewnym opóźnieniem, gdyż tę czynność trzeba wykonać bez pomocy komuptera. 

W naszym plebiscycie dopiero suma punktów z SMS-ów i kuponów wyłoni laureatów. 

Wyniki ogłosimy w lutym podczas tradycyjnej uroczystej gali "Dziennika Łódzkiego". 

 

Źródło: Dziennik Łódzki

Zdjęcie: Justyna Serafin

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni