Wybory Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej

Autor: Redakcja Budowlani

Wybory Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej

Wczoraj  w bełchatowskiej hali Energia odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

Wczoraj  w bełchatowskiej hali Energia odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

Podczas zebrania jednogłośnie nowym prezesem Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej został wybrany Konrad Piechocki. Głosowanie było jawne. Kandydaturę Konrada Piechockiego wybrało 54 członków, czyli wszyscy obecni podczas walnego zgromadzenia.

- Bardzo się cieszę i dziękuję za tak ogromne zaufanie. Jednocześnie wiem, że to bardzo duże wyzwanie i z jednej strony nobilitacja, ale z drugiej odpowiedzialność na najbliższą kadencję. Mam nadzieję, że dzięki takiej spójności i jednego kierunku myślenia wszystkich delegatów, a przez to całego Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej będziemy wiodącym związkiem na arenie ogólnopolskiej, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym - mówi Konrad Piechocki.

Również podczas tego zebrania, prezes Grot Budowlanych Łódź, Marcin Chudzik, został wybrany jednogłośnie i jawnie członkiem zarządu Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej oraz delegatem na Walne Zgromadzenie PZPS.

- Bardzo dziękuję wszystkim głosującym za obdarzenie mnie zaufaniem. Podobnie jak w ubiegłym sezonie zobowiązuję się do ciężkiej pracy na rzecz siatkówki w naszym województwie – powiedział prezes naszego klubu, Marcin Chudzik.

Serdecznie gratulujemy prezesowi klubu partnerskiego PGE Skra Bełchatów, Konradowi Piechockiemu, którego jednogłośnego wybrano na prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej! Wielkie gratulacje również dla prezesa naszego klubu.

Szanowni Panowie, życzymy owocnej pracy na rzecz siatkówki!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni