Wypowiedzi po I meczu play-off

Autor: Redakcja Budowlani

Wypowiedzi po I meczu play-off

Po zwycięstwie nad Grupą Azoty Chemik Police wypowiedzieli się trener zespołu Maciej Biernat, kapitan Monika Fedusio oraz rozgrywająca Ewelina Polak, która otrzymała statuetkę MVP.

Maciej Biernat: Ten mecz to świadectwo dla nas samych, że jesteśmy w stanie grać na wysokim poziomie. Cierpliwa i konsekwentna gra pozwoliła nam przykryć mocne strony zespołu z Polic. Mecz w Łodzi będzie zupełnie inny ale to my jesteśmy krok przed rywalem i zamierzamy to wykorzystać.

Monika Fedusio: Miałyśmy wiele wzlotów i upadków w tym meczu. Przegrywając pierwszego seta i zaczynając drugiego od stanu 1:8 mało kto pomyślałby, że wyciągniemy wynik na swoją korzyść. Z takim przeciwnikiem nie można sobie pozwolić na przestoje. Praca domowa po ostatnim meczu pucharowym została odrobiona. Dodatkowo dziewczyny z Polic mają swoje w nogach i wiedziałyśmy, że to jest dobra szansa na wygranie spotkania. Następny mecz będzie dziesięć razy trudniejszy, a my tanio skóry nie sprzedamy.

Ewelina Polak: Cieszę się, że to był nasz najlepszy mecz dotychczas, ale jeszcze daleka droga przed nami. Trudne zadanie nas czeka we wtorek i tylko na tym będziemy się skupiać. Jestem szalenie dumna z tego co pokazałyśmy jako zespół.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni