Wypowiedzi po meczu z SC Potsdam

Autor: Redakcja Budowlani

Wypowiedzi po meczu z SC Potsdam

Przeczytaj, co po pierwszym meczu w Lidze Mistrzyń powiedziały siatkarki SC Potsdam i Grot Budowlanych Łódź.

Myślę, że jako zespół zagraliśmy naprawdę dobrze, nasz rozgrywająca wykonała świetną pracę ustawiając naszą ofensywę. Wywarłyśmy presję na zagrywce, co ułatwiło pracę w bloku i obronie - mówi Justine Wong-Orantes libero SC Potsdam.

Zagraliśmy naprawdę dobrze i nie dałyśmy rywalkom wywrzeć na nas presji. Myślę, że dominowałyśmy w każdym elemencie. Jestem bardzo dumna z naszej drużyny -  komentuje Kristina Guncheva rozgrywająca i kapitan SC Potsdam.

- Liczyliśmy na więcej. Walczyliśmy szczególnie w trzecim secie. Rywale grali bardzo szybko. Stworzyło to dla nas pewne problemy. Po naszej stronie były błędy. Nie spuszczamy głów i walczymy dalej – mówi Kinga Różyńska środkowa Grot Budowlanych Łódź.

W trzecim secie zagraliśmy lepiej w obronie i w polu serwisowym. Pierwsze dwa sety obfitowały w dużą liczbę własnych błędów. Wiemy, co poprawić. Będziemy analizować, żeby w następnym meczu zagrać lepiej. Spodziewałyśmy się szybkiej gry Poczdamu. Wiedziałyśmy na co stać ten zespół. Nam zajęło trochę czasu aby się do tego przystosować. Przekonałyśmy się na własnej skórze jak szybka jest to gra i co musimy poprawić w naszym systemie aby móc z nimi rywalizować Justyna Łysiak libero Grot Budowlanych Łódź. 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni