Wypowiedzi po pierwszym dniu PreZero Grand Prix PLS

Autor: Redakcja

Wypowiedzi po pierwszym dniu PreZero Grand Prix PLS

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo Grot Budowlanych Łódź w turnieju PreZero. Po spotkaniu z UNI Opole głos zabrały dwie najlepiej punktujące zawodniczki w naszym zespole - Julia Kąkol i Adrianna Kukulska oraz pełniąca funkcję kapitan podczas turnieju w Warszawie - Dominika Sobolska-Tarasova.

Julia Kąkol: Pierwszy mecz był niesamowicie zacięty i zakończył się w tie-breaku, na szczęście na naszą korzyść. Dziewczyny z Opola świetnie spisywały się w obronie, przez co ciężko było dobić się do ich boiska. Trener Maciej często dokonywał zmian, aby każda z nas mogła pokazać się na boisku.

 

Adrianna Kukulska: Jak to mówią „pierwsze koty za płoty”! Fajnie, że wygraliśmy swój pierwszy mecz. Jest to turniej, w którym chcemy się dobrze zaprezentować sportowo, ale tak naprawdę kluczowym aspektem jest uśmiech i dobra zabawa. Myślę, że tego nam dziś nie brakowało. Pierwsze emocje za nami, integrujemy się i walczymy o kolejne zwycięstwa!

 

Dominika Sobolska-Tarasova: Bardzo cieszymy się z pierwszego zwycięstwa w sezonie. Na pewno nie był to łatwy mecz ale walczyłyśmy do końca. Zagrałyśmy zespołowo i to przełożyło się na wygraną.

 

W drugim dniu PreZero Grand Prix PLS zmierzymy się z drużyną Energa MKS Kalisz. Początek meczu o godzinie 16:30. Transmisja na kanale Polsat Sport.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni