Z Calcitem Kamnik po raz drugi

Autor: Redakcja Budowlani

Z Calcitem Kamnik po raz drugi

W środę, 6 grudnia o 20:30 w Sport Arenie w Łodzi, Grot Budowlane Łódź po raz drugi zmierzą się z Calcitem Kamnik w grupie C Ligi Mistrzyń. Będzie to ostatnie spotkanie fazy grupowej #CLVolleyW przed własną publicznością.

Pierwszy pojedynek obu zespołów zakończył się zwycięstwem podopiecznych Macieja Biernata. Niebiesko-biało-czerwone pokonały Słowenki 3:1, a najlepszą zawodniczką na parkiecie była Mackenzie May, która zdobyła 14 punktów.

Po trzech spotkaniach #CLVolleyW w grupie C liderkami są mistrzynie Turcji. Fenerbahce Opet Istanbul ma na swoim koncie komplet zwycięstw bez straty seta. Drugą lokatę z dwoma zwycięstwami i jedną porażką zajmuje SC Potsdam. Natomiast Grot Budowlane Łódź z jednym zwycięstwem i dwiema porażkami sklasyfikowane są na trzeciej pozycji. Ostatni - Calcit Kamnik nie wygrał ani jednego spotkania.

- Po nieudanym meczu w Szczecinie, na pewno chcemy wrócić do naszej, lepszej gry i pokazać na co nas stać. Wiemy, że rywal przyjedzie w pełni zmobilizowany, zrobimy jednak wszystko żeby po tym meczu w Łodzi zostały trzy punkty. Do zobaczenia na hali! - mówi Justyna Łysiak.


 

Bilety na mecz z Calcitem Kamnik dostępne są na www.kupbilet.pl oraz będzie można je nabyć w dniu spotkania w kasie przy wejściu głównym Sport Areny.

Transmisja meczu w Polsacie Sport News.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni