Zaczynamy walkę w ćwierćfinale CEV Cup

Autor: Redakcja Budowlani

Zaczynamy walkę w ćwierćfinale CEV Cup

W najbliższą środę, 22 lutego, Grot Budowlane Łódź zmierzą się na wyjeździe z CS Volei Alba Blaj w pierwszym meczu 1/4 Pucharu CEV. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego, a transmisję przeprowadzi Polsat Sport Extra.

- Przed nami intensywny i bardzo ważny moment sezonu, zarówno w Pucharze CEV jak i w TAURON Lidze. Lecimy do Rumunii w pełni zmobilizowane. Wiemy, o jaką stawkę gramy. Zespół Alba Blaj składa się z bardzo dobrych i doświadczonych zawodniczek. Będziemy musiały zagrać swoją dobrą siatkówkę aby wygrać. Jesteśmy tego świadome i zrobimy wszystko aby przede wszystkim rozegrać dobre spotkanie i w konsekwencji wygrać mecz - mówi libero Grot Budowlanych Justyna Łysiak.

CS Volei Alba Blaj to aktualny mistrz Rumunii, zdobywca Pucharu i Superpucharu kraju a także ubiegłoroczny brązowy medalista Pucharu CEV. W zespole nie brakuje doskonale znanym polskim kibicom postaci, takich jak Sladjana Mirković, Bojana Milenković czy Andrea Kossanyiova.

- Po ligowym spotkaniu z Chemikiem miałyśmy trochę czasu na przygotowanie się do meczu z Rumunkami. Jesteśmy gotowe na mecz i wiemy, że nie będzie łatwo. Mam nadzieję, że to my po ostatnim gwizdku sędziego będziemy cieszyć się ze zwycięstwa - komentuje atakująca niebiesko-biało-czerwonych Melis Durul.

Początek meczu o godzinie 18:00 czasu polskiego. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni