Zagramy w kolejnej rundzie Pucharu CEV!

Autor: Redakcja Budowlani

Zagramy w kolejnej rundzie Pucharu CEV!

Bardzo dobra gra zespołu, pewne zwycięstwo nad CV Gran Canarią 3:1 oraz wygrany złoty set. Grot Budowlane Łódź zagrają w ćwierćfinale Pucharu CEV!

Pierwsze dwie partie to pewna gra niebiesko-biało-czerwonych. Zespół zagrał kompletnie. Dobrze funkcjonował każdy element siatkarskiego rzemiosła - przyjęcie, atak czy gra blok-obrona, której zabrakło w pierwszym meczu wyjazdowym.

Trzecia partia już od początku wymykała się z rąk Grot Budowlanych. Zawodniczki musiały gonić wynik. Aleksandrę Kazałę na boisku zastąpiła na kilka piłek Ada Kukulska, która w polu serwisowym zapunktowała dwukrotnie, co pozwoliło zbliżyć się do rywalek. Mimo walki, to rywalki mogły cieszyć się ze zwycięstwa w trzecim secie.

Czwarta odsłona meczu należała już do naszych zawodniczek. Z każdym punktem, gra Grot Budowlanych wyglądała coraz pewniej. Decydująca część to koncertowa gra blokiem, która zadecydowała o zwycięstwie 3:1 oraz złotym secie.

W walce o awans do ćwierćfinału Pucharu CEV, siatkarski prowadzone przez Macieja Biernata mogły liczyć za wsparcie swoich kibiców. Niesione głośnym dopingiem łodzianki nie pozostawiły Hiszpankom żadnych złudzeń i pewnie wygrały złotego secie 15:9.

 

Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź - CV Gran Canaria 3:1

(25:12, 25:21, 20:25, 25:16)

Złoty set: 15:9

Najlepsza zawodniczka meczu: Martyna Łazowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni