Zapowiedź meczu 4. kolejki TAURON Ligi

Autor: Redakcja Budowlani

Zapowiedź meczu 4. kolejki TAURON Ligi

W poniedziałek, 12 października, Grot Budowlane Łódź zmierzą się w meczu 4. kolejki TAURON Ligi z E.Leclerc MOYA Radomką Radom. Początek spotkanie w łódzkiej Sport Arenie o godzinie 17:30. Transmisja na kanale Polsat Sport. 

W poniedziałek, 12 października, Grot Budowlane Łódź zmierzą się w meczu 4. kolejki TAURON Ligi z E.Leclerc MOYA Radomką Radom. Początek spotkanie w łódzkiej Sport Arenie o godzinie 17:30. Transmisja na kanale Polsat Sport. 

Po nieudanym początku sezonu, porażkach z Jokerem Świecie, Developresem SkyRes Rzeszów oraz DPD Legionovią Legionowo liczymy na przełamanie się naszego zespołu.

-Początek sezonu w naszym wykonaniu nie układa się tak jakbyśmy chciały. Mimo wszystko, nie poddajemy się i trenujemy ciężko, żeby nasza praca w końcu zaowocowała podczas meczu. Czeka nas teraz pojedynek z Radomką. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to ciężkie spotkanie, ale nie spuszczamy głów i na pewno postaramy się grać jak najlepiej, żeby w końcu zdobyć punkty i pokazać dobrą siatkówkę - powiedziała kapitan zespołu, Małgorzata Lisiak.

W ubiegłym sezonie, w dwóch spotkaniach fazy zasadniczej, o wyniku meczu musiał przesądzić piąty set. Bilans spotkań nie przemawia za żadną z drużyn, bowiem każda z nich ma po jednym zwycięstwie na swoim koncie. W ostatnim pojedynku obu zespołów, najwięcej punktów zdobyła obecna atakująca Grot Budowlanych, występująca wówczas w drużynie z Radomia, Veronca Jones-Perry (31 pkt). 

- Nie mogę doczekać się kolejnego meczu z Radomką Radom. Myślę, że będzie to dobre spotkanie. Gra przeciwko drużynie, w której występowało się w przeszłości, wzbudza zawsze dodatkowe emocje. Czekam na to spotkanie, aby wyjść i zmierzyć się z zawodniczkami, z którymi byłam w jednym zespole - skomentowała atakująca Grot Budowlanych, Veronica Jones-Perry.

W Sport Arenie zapowiada się emocjonujące spotkanie. Zespół prowadzony przez Błażeja Krzyształowicza chce przełamać złą passę. Z kolei E.Leclerc MOYA Radomka Radom po udanym początku sezonu i zwycięstwach nad Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz, Grupą Azoty Chemikiem Police oraz zespołem #Volley Wrocław będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem, co już nie raz pokazały radomianki we wcześniejszych pojedynkach. 

Dostępne są karnety:

150 zł - karnet normalny

* Jeżeli zdecydują się Państwo zakupić więcej niż jeden karnet, to cena za każdy kolejny będzie wynosiła 75 zł

Jest to specjalnie przygotowana ulga dla rodzin.

500 zł - karnet VIP (Miejsce w loży VIP. Karnet obejmuje catering oraz parking)

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze TAURON Ligi oraz spotkania w ramach Pucharu Polski.

Jak kupić?

Robiąc przelew na konto klubu: 88 1560 0013 0000 1130 0003 2541

W tytule wpisując swoje imię i nazwisko oraz ilość karnetów, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: klub@budowlanilodz.pl

Odbiór karnetu może odbyć się w biurze klubu lub w dniu meczu w kasie głównej Sport Areny na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Zakup stacjonarnie w biurze naszego klubu (płatność tylko gotówką), w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, między godziną 10:00 a 14:00.

Telefon kontaktowy: 782 997 053

Sprzedaż online:

https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb1212/opis

Jeżeli do czasu meczu karnety nie zostaną wyprzedane, to będzie można je nabyć również w dniu meczu, w kasie głównej (płatność tylko gotówką). Wtedy będą również w sprzedaży bilety normalne w cenie 25 zł oraz ulgowe w cenie 15 zł. Jeżeli karnety zostaną wykupione nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na pojedyncze mecze.


Z uwagi na zminimalizowanie zagrożenia zarażeniem koronawirusem, kibice proszeni są o dostosowanie się do nowych zasad panujących podczas wydarzeń sportowych:

- dezynfekcja rąk,

- prawidłowo założona maseczka (zakrywająca usta oraz nos) podczas przemieszczania się po hali. W momencie zajęcia wyznaczonego miejsca będzie można ją zdjąć,

- miejsca na hali będą tworzyły szachownice. Prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc. Kibice powinni pozostawić pomiędzy sobą jedno krzesełko wolne, tak by zachować dystans społeczny,

- publiczność zobowiązana jest do poruszania się wyłącznie po strefach dla niej przeznaczonych,

- przy wejściu będzie mierzona temperatura ciała. Osoby z temperaturą powyżej 37,5 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone do hali.

Limit widzów wynosi 1064 osoby. Dostępne będą tylko górne trybuny. Dolne trybuny nie będą wysunięte.

Osoby decydujące się na udział w meczu oświadczają, że w  ostatnich 14 dniach nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem COVID -19 oraz, że ich stan zdrowia nie wskazuje na zachorowanie. W razie jakichkolwiek symptomów poinformuje o tym organizatora wydarzenia sportowego.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni