Zapowiedź meczu z Chemikiem

Autor: Redakcja Budowlani

Zapowiedź meczu z Chemikiem

W 5. kolejce TAURON Ligi, Grot Budowlane Łódź podejmą u siebie mistrzynie Polski - Grupę Azoty Chemik Police. Spotkanie odbędzie się w piątek, 25 listopada o godzinie 17:30 w łódzkiej Sport Arenie.

Ostatnie zmagania

W ostatniej kolejce podopieczne Macieja Biernata pokonały po tie-breaku UNI Opole, a najlepszą zawodniczką meczu została wybrana libero Justyna Łysiak. Z kolei policzanki potrzebowały zaledwie trzech setów by zwyciężyć nad beniaminkiem - Roleski Grupa Azoty Tarnów. Statuetka MVP trafiła w ręce przyjmującej Chemika, Martyny Czyrniańskiej.

Sytuacja w tabeli

W tabeli TAURON Ligi, niebiesko-biało-czerwone z dwoma zwycięstwami i dwoma porażkami sklasyfikowane są na ósmej pozycji (5 pkt). Aktualne mistrzynie Polski z kompletem zwycięstw na koncie i jednym zaległym spotkaniem zajmują trzecie miejsce.

Wyróżnienia

Justyna Łysiak oraz Dominika Sobolska-Tarasova znalazły się w pierwszym składzie drużyny TAURON Ligi, która wybierana jest po każdej kolejce. Wyróżniona została także zawodniczka Chemika - Martyna Czyrniańska.


 

Wypowiedzi Grot Budowlanych Łódź

Julia Kąkol: Nastawienie w drużynie jest bardzo bojowe i każda z niecierpliwością wyczekuje spotkania. Nasza gra wygląda coraz lepiej, dlatego jestem pewna, że zagramy dobry mecz i od początku do końca będziemy walczyć o każdą piłkę. Myślę, że jest to recepta na zwycięstwo z Chemikiem.

Dominika Sobolska - Tarasova: Chemik to mistrz Polski i bardzo dobry zespół, który od kilku lat dominuje. Na pewno nie będzie to łatwy mecz dla nas. Jednak powinnyśmy skupić się na własnej grze i wierzę, że jeżeli dobrze zagramy to kwestia wyniku jest pozostaje otwarta.


 

Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police

25 listopada (piątek) 17:30

Sport Arena

Transmisja Polsat Sport

 

Informacje o biletach i karnetach

Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

Bilety do nabycia w kasie hali na godzinę przed rozpoczęciem spotkania oraz online: KupBilet.pl

Ceny biletów:

15 zł - ulgowy

25 zł - normalny

Ceny karnetów:

100 zł - karnet ulgowy

200 zł - karnet normalny

700 zł - karnet VIP

 

Zaproś znajomych i przyjdź na mecz kibicować Grot Budowlanym Łódź:

WYDARZENIE FACEBOOK

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni