Zmiany na stronie www

Autor: Redakcja Budowlani

Zmiany na stronie www

Co nowego w serwisie?
Dzisiaj uruchomiliśmy nową odsłonę oficjalnego serwisu internetowego Organiki Budowlanych Łódź.

Co nowego w serwisie?

 

Przede wszystkim całkowicie nowa szata graficzna. Z zamierzenia bardziej nowoczesna, w większym stopniu korespondująca z barwami klubowymi i po prostu ładniejsza :)

 

Poza tym usprawnionych jest wiele funkcji serwisu. Zmieniony jest system wyświetlania galerii zdjęć. Nowy jest bardziej przyjazny w użytkowaniu i również szybszy w administrowaniu, co na pewno docenią nasi szanowni fotografowie. Całkowicie zmieniony jest system prezentacji drużyny i mamy nadzieję, że nowa forma przypadnie Wam do gustu. Oddajemy nową wersję do użytku i sami zobaczycie co się zmieniło i że wyłącznie na lepsze.

 

Niestety nie wszystkie prace udało nam się zakończyć przed rozpoczęciem sezonu. Należy tutaj przede wszystkim zaliczyć sklep internetowy, który potrzebuje jeszcze około 1-2 tygodni. Istnieją też elementy serwisu, które nie są w chwili obecnej zapełnione treścią (bardziej rozbudowane profile), istnieją też funkcjonalności, które są opracowane, ale jeszcze nie uruchomione (np. logowanie przez Facebook, wersja mobilna strony, statystyki zawodniczek). Nie przenieśliśmy jeszcze wszystkich galerii, ale nie obawiajcie się wszystkie są zachowane (niestety bez Waszych komentarzy), a nawet pojawi się więcej galerii z sezonów wcześniejszych. Będziemy te elementy stopniowo uruchamiali i do końca października powinno już działać wszystko co zaplanowaliśmy w tej wersji strony. 

 

Poza komentarzami do galerii wszelkie dane zostały zachowane możecie więc logować się z wykorzystaniem poprzedniego loginu i hasła. Powyższe nie dotyczy niestety osób, które założyły konto w ostatnich kilku dniach. Dane w serwisie pochodzą sprzed kilku dni, które potrzebowaliśmy na dokończenie zmian.

 

Zapraszam do oceny efektów naszej pracy oraz częstego odwiedzania oficjalnej strony internetowej klubu. Redakcja uzyskała właśnie jeszcze lepsze narzędzie pracy i nie zawaha się go użyć! 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni