Znamy wyniki 47. plebiscytu Dziennika Łódzkiego

Autor: Redakcja Budowlani

Znamy wyniki 47. plebiscytu Dziennika Łódzkiego

Znamy wyniki 47. plebiscytu Dziennika Łódzkiego na Sportowca Roku w regionie łódzkim oraz powiatach. 

Znamy wyniki 47. plebiscytu Dziennika Łódzkiego na Sportowca Roku w regionie łódzkim oraz powiatach. 

Pierwsze miejsce w plebiscycie Sportowiec Roku 2017 w regionie łódzkim otrzymała siatkarka ŁKS Commercecon Izabela Kowalińska. Drugie miejsce zajął bramkarz piłkarskiej drużyny ŁKS Michał Kołba, a trzecie medalista mistrzostw świata, karateka Olimpu Łódź - Krzysztof Szewczyk. Nasza przyjmująca, Martyna Grajber zajęła dziewiąte miejsce w regionie łódzkim oraz trzecie miejsce w kategorii miasto Łódź.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku nagrodę Sportowca Roku 2016 otrzymała kapitan Grot Budowlanych Łódź, Gabriela Polańska. W tym roku pierwsze miejsce należy również do łódzkiej siatkarki! - Gratuluję Izie wywalczenia tytułu Sportowca Roku, jak również wszystkim innym sportowcom, klubom, którzy uczestniczyli w gali Dziennika Łódzkiego. Ogromnie cieszy fakt, że kolejny rok z rzędu na podium staje łódzka siatkarka. To znaczy, że siatkówka jest w sercach mieszkańców tego miasta. Chciałabym podziękować Kibicom za wysłane SMSy, za wszystkie oddane na mnie głosy. Znaleźć się w dziesiątce najlepszych sportowców regionu łódzkiego oraz zająć trzecie miejsce w kategorii miasto Łódź, to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Dziękuję bardzo i jeszcze raz gratuluję wszystkim laureatom! – powiedziała Martyna Grajber.

Martyna Grajber reprezentowała na gali nie tylko Grot Budowlanych Łódź, ale również nasz klub partnerski. W imieniu PGE Skry Bełchatów odebrała Nagrodę Specjalną za organizację najbardziej prestiżowej imprezy w regionie i czwarte miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata w Łodzi. 

Gala odbyła się w gościnnych progach łódzkiego hotelu DoubleTree by Hilton. Patronem plebiscytu Sportowiec Roku 2016 w regionie łódzkim był marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień. Partnerem gali było Lotto. 

 

 

Zdjęcie: Dziennik Łódzki

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni