Zwycięski sparing w Pajęcznie

Autor: Redakcja Budowlani

Zwycięski sparing w Pajęcznie

18 października Grot Budowlane Łódź rozegrały towarzyski mecz z Energą MKS Kalisz. Zespół ten w nadchodzącym sezonie będzie debiutował w Lidze Siatkówki Kobiet.

18 października Grot Budowlane Łódź rozegrały towarzyski mecz z Energą MKS Kalisz. Zespół ten w nadchodzącym sezonie będzie debiutował w Lidze Siatkówki Kobiet.

Spotkanie w Pajęcznie było ostatnim sprawdzianem dla naszego zespołu przed rozpoczęciem zmagań w LSK oraz Lidze Mistrzyń. Test został zdany na czwórkę, bo tyle zwycięskich setów na swoim koncie miała nasza drużyna.

Grot Budowlani Łódź vs Energa MKS Kalisz 3:0 (25:21, 25:23, 26:24)

Dodatkowy, czwarty set został rozegrany do 15 i również padł łupem naszej drużyny (15:13).

Mecz towarzyski odbył się dzięki naszemu sponsorowi - Cementowni Warta S.A., który wspiera nasz zespół już od trzech lat i dalej będzie naszym partnerem w nadchodzącym sezonie 2018/2019 LSK oraz rozgrywkach CEV. Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Numer 2 w Pajęcznie wypełniła się do ostatniego miejsca. Dla najmłodszych widzów były zorganizowane konkursy, a do wygrania ciekawe nagrody.

- Dziękujemy naszemu sponsorowi, Cementowni Warta S.A., za zorganizowanie tego meczu towarzyskiego. Widać, że publiczność w Pajęcznie jest głodna siatkówki, a została im zaserwowana najlepsza z możliwych potraw, czyli mecz dwóch zespołów, które mierzyć się będą w najwyższej lidze rozgrywkowej. Dla naszej drużyny był to ostatni taki mecz. Teraz pora na walkę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzyń oraz starcie w Superpucharze Polski – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

25 października Grot Budowlani Łódź rozpoczną kwalifikacje do Ligi Mistrzyń. Rywalizację zaczniemy od drugiej rundy, a naszym pierwszym przeciwnikiem będzie aktualny mistrz węgierskiej ligi, zespół Bekescsabai Röplabda SE. Jest to drużyna, która pięciokrotnie stanęła na najwyższym podium w swojej lidze. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe, drugi mecz odbędzie się w Łodzi 31 października o godzinie 18:00 w Sport Arenie.

Pomiędzy meczami w ramach rozgrywek Ligi Mistrzyń dojdzie do pojedynku o pierwsze w tym sezonie trofeum. 28 października (w niedzielę) o godzinie 14:45 w hali Sport Arena zmierzą się ze sobą mistrzynie Polski zespół Chemika Police oraz zdobywczynie Pucharu Polski – Grot Budowlani Łódź. Mecz o Superpuchar  po raz pierwszy będzie nosił imię wybitnego trenera „Złotek" Andrzeja Niemczyka.

Na kibiców w Łodzi czeka mnóstwo atrakcji. Spotkanie rozgrywane będzie w zupełnie nowej hali  – Sport Arenie, bezpośrednio sąsiadującej z doskonale znaną Atlas Areną. Trwa sprzedaż biletów na to widowisko, wejściówki są dostępne w cenach: 10, 20, 30 zł.

Wejściówki można kupić poprzez internet na eBilet.pl (https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka-kobiet/oraz w punktach stacjonarnych:

    •    Empik Łódź CH Galeria Łódzka, Al. J. Piłsudskiego 15/23

    •    Empik Łódź Pasaż Łódzki, Al. Jana Pawła II 30

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni