SEZON 2023/2024

Październik

Ostatnio rozegrany

poniedziałek, 09 października
17:30
Kolejka 1
Grot Budowlani Łódź
3:0
ŁKS Commercecon Łódź
25:17 | 25:20 | 25:16
sobota, 14 października 15:00
Kolejka 2
UNI Opole
0:3
Grot Budowlani Łódź
17:25 | 21:25 | 16:25
czwartek, 19 października 17:30
Kolejka 3
Grupa Azoty Akademia Tarnów
1:3
Grot Budowlani Łódź
16:25 | 25:20 | 17:25 | 14:25
czwartek, 26 października 19:00
Kolejka 4
Grot Budowlani Łódź
3:0
ITA TOOLS STAL Mielec
25:15 | 25:20 | 25:15
Listopad
sobota, 04 listopada 19:00
Kolejka 5
Energa MKS Kalisz
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:21 | 25:22 | 25:19
wtorek, 07 listopada 18:00
1. mecz
Grot Budowlani Łódź
0:3
SC Potsdam
21:25 | 18:25 | 24:26
sobota, 11 listopada 20:30
Kolejka 6
Grot Budowlani Łódź
3:0
KS PAŁAC Bydgoszcz
25:14 | 25:23 | 25:20
wtorek, 14 listopada 18:00
2.mecz
Calcit Kamnik
1:3
Grot Budowlani Łódź
22:25 | 25:14 | 18:25 | 17:25
niedziela, 19 listopada 19:00
Kolejka 7
PGE RYSICE Rzeszów
3:1
Grot Budowlani Łódź
25:15 | 25:15 | 21:25 | 25:14
piątek, 24 listopada 20:30
Kolejka 8
Grot Budowlani Łódź
3:0
MOYA Radomka Radom
25:18 | 25:23 | 25:21
wtorek, 28 listopada 20:30
3.mecz
Grot Budowlani Łódź
0:3
Fenerbahce Opet Istanbul
24:26 | 18:25 | 19:25
Grudzień
sobota, 02 grudnia 19:00
Kolejka 9
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:22 | 25:17 | 25:15
środa, 06 grudnia 20:30
4.mecz
Grot Budowlani Łódź
3:0
Calcit Kamnik
25:22 | 25:17 | 25:17
sobota, 09 grudnia 19:00
Kolejka 10
Grot Budowlani Łódź
3:1
#VolleyWrocław
22:25 | 25:12 | 25:15 | 25:14
czwartek, 14 grudnia 19:00
Kolejka 11
Grot Budowlani Łódź
2:3
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
25:21 | 17:25 | 18:25 | 25:22 | 3:15
poniedziałek, 18 grudnia 17:30
Kolejka 12
ŁKS Commercecon Łódź
3:0
Grot Budowlani Łódź
30:28 | 25:17 | 25:20
sobota, 30 grudnia 16:00
Kolejka 13
Grot Budowlani Łódź
3:0
UNI Opole
25:18 | 26:24 | 25:20
Styczeń
piątek, 05 stycznia 19:00
Kolejka 14
Grot Budowlani Łódź
3:0
Grupa Azoty Akademia Tarnów
25:21 | 25:11 | 25:10
środa, 10 stycznia 20:30
5.mecz
SC Potsdam
3:1
Grot Budowlani Łódź
20:25 | 25:16 | 26:24 | 25:18
sobota, 13 stycznia 16:00
Kolejka 15
ITA TOOLS STAL Mielec
3:2
Grot Budowlani Łódź
25:23 | 22:25 | 24:26 | 25:21 | 16:14
wtorek, 16 stycznia 18:00
6.mecz
Fenerbahce Opet Istanbul
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:20 | 25:19 | 25:17
niedziela, 21 stycznia 19:00
Kolejka 16
Grot Budowlani Łódź
3:0
Energa MKS Kalisz
25:7 | 25:19 | 25:16
czwartek, 25 stycznia 17:30
MECZ 1/8
PGE Rysice Rzeszów
3:1
Grot Budowlani Łódź
25:22 | 25:18 | 24:26 | 25:20
sobota, 27 stycznia 00:00
Kolejka 17
KS PAŁAC Bydgoszcz
0:3
Grot Budowlani Łódź
19:25 | 23:25 | 21:25
środa, 31 stycznia 18:00
I mecz
Grot Budowlani Łódź
3:1
Beziers VB
20:25 | 25:21 | 25:20 | 25:23
Luty
sobota, 03 lutego 17:30
Kolejka 18
Grot Budowlani Łódź
1:3
PGE RYSICE Rzeszów
19:25 | 25:20 | 22:25 | 20:25
wtorek, 06 lutego 19:30
II mecz
Beziers VB
2:3
Grot Budowlani Łódź
21:25 | 16:25 | 25:23 | 25:20 | 11:15
niedziela, 11 lutego 16:00
Kolejka 19
MOYA Radomka Radom
2:3
Grot Budowlani Łódź
25:23 | 25:23 | 12:25 | 13:25 | 12:15
środa, 21 lutego 17:30
1 mecz
Grot Budowlani Łódź
1:3
NUC Volleyball
25:17 | 21:25 | 26:28 | 22:25
sobota, 24 lutego 19:00
Kolejka 20
Grot Budowlani Łódź
0:3
Grupa Azoty Chemik Police
17:25 | 24:26 | 23:25
wtorek, 27 lutego 19:00
2 mecz
NUC Volleyball
1:3
Grot Budowlani Łódź
21:25 | 21:25 | 25:17 | 23:25
Marzec
piątek, 08 marca 20:30
Kolejka 22
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:2
Grot Budowlani Łódź
19:25 | 25:18 | 19:25 | 25:21 | 15:13
czwartek, 21 marca 17:30
Ćwierćfinał
ŁKS Commercecon Łódź
2:3
Grot Budowlani Łódź
23:25 | 26:24 | 21:25 | 25:22 | 10:15
wtorek, 26 marca 17:30
Ćwierćfinał
Grot Budowlani Łódź
1:3
ŁKS Commercecon Łódź
18:25 | 21:25 | 27:25 | 22:25
sobota, 30 marca 16:00
Ćwierćfinał
ŁKS Commercecon Łódź
0:3
Grot Budowlani Łódź
15:25 | 20:25 | 20:25
Kwiecień
wtorek, 02 kwietnia 19:00
Półfinał
Grupa Azoty Chemik Police
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:17 | 25:18 | 25:18
piątek, 05 kwietnia 20:30
Półfinał
Grot Budowlani Łódź
1:3
Grupa Azoty Chemik Police
17:25 | 25:20 | 18:25 | 20:25
wtorek, 09 kwietnia 00:00
Półfinał
Grupa Azoty Chemik Police
VS
Grot Budowlani Łódź
HS w Policach ul. Siedlecka 6e, Police
piątek, 12 kwietnia 17:30
o 3-4 miejsce
BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała
3:0
Grot Budowlani Łódź
25:16 | 25:20 | 25:20

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni