powrót do listy  zawodniczek
2 Justyna Kędziora
Przyjmująca
Justyna Kędziora
Data urodzenia (wiek): 29.09.2000 (23)
Wzrost: 176 cm
Narodowość Polska

Justyna Kędziora urodziła się 29 września 2000 roku w Łodzi. Gra na pozycji przyjmującej.

Siatkarka jest wychowanką trenera Sławomira Kołcza. Mierząca 176 centymetrów wzrostu przyjmująca swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiała w naszym partnerskim klubie Lider Konstantynów Łódzki, a następnie w barwach Grot Budowlanych występowała w zespole juniorskim oraz seniorskim. To właśnie w naszym klubie zadebiutowała w Lidze Siatkówki Kobiet i rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Wraz z Grot Budowlanymi zdobyła wicemistrzostwo Polski, brązowy medal mistrzostw Polski, Puchar Polski 2018 oraz dwa Superpuchary Polski (w 2017 i 2018) i Superpuchar PLS 2015-2020. Justyna jest ośmiokrotną mistrzynią województwa łódzkiego. (Trójki, czwórki, 2 x młodziczki, 2 x kadetki i 2 x juniorki. Wszystko wraz z klubem Lider Konstantynów Łódzki i Budowlani Łódź). Przyjmująca ma na swoim koncie tytuł wicemistrzyni Polski młodziczek oraz mistrzyni Polski młodziczek w siatkówce plażowej.

Sezon 2019/2020 rozgrywała w pierwszej lidze. Zmagania rozpoczęła w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a następnie przeniosła się do Grupa Azoty PWSZ Jedynki Tarnów, z którymi zakończyła zmagania. Od 2020 powróciła do niebiesko-biało-czerwonych barw i występuje w nich do dziś.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni